Poster Bildiri Sahiplerinin Dikkatine

Konferans programı belli oldu

Destekçiler

??? Özel eğitim, özellikle de otizm alanında çalışanlara ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmak isteyen ya da bu alana destek olmak isteyen kurum ve şirketler; kongremize sponsor olmak ister misiniz?

!!! Otizmin en son verilere göre her 50 çocuktan birinde görülmeye başladığını biliyor musunuz? Otizm (a) sosyal etkileşim kurmada önemli sorunlar, (b) belirgin ilgi ve davranış takıntıları ile kendini gösteren bir gelişimsel yetersizlik kategorisidir.

*** Uluslararası katılımcıların yer alacağı kongremizde, tüm katılımcıların otizmli bireylere sağlanacak bilimsel dayanaklı uygulamaları, etkili öğretim yöntemlerini, tanı ve tedavi uygulamalarını ve pek çok güncel konuyu öğrenebilmelerine aracı olabilirsiniz.

!!! Kongre, alanında ülkemizde ilk ve tek olan Engelliler Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenmektedir. Engelliler Araştırma Enstitüsü 1993 yılında Anadolu Üniversitesi’nde kurulmuş ve o günden bu yana otizmli ve zihin yetersizliği olan bireylere, ailelerine ve öğretmenlerine hizmet ulaştırmıştır.

*** Kongremize sağlayacağınız sponsorluklarınız; kongre organizasyonunun (internet sitesi, yazılı materyal vb.) ve kongre sırasındaki çeşitli etkinliklerin (simultane çeviri, oturum aralarında sunulacak yiyecek-içecek ikramları, poster oturumları sırasında sunulacak yiyecek-içecek ikramları, açılış kokteyli vb.) karşılanması, çağrılı konuşmacılarımız için yapılacak masrafların karşılanması ve benzeri harcamaların karşılanması amacıyla kullanılacaktır.

!!! Bu kongreye sponsor olmak, sizin bilimsel uygulamalara verdiğiniz değeri göstereceği gibi, özel gereksinimli bireyler ve ailelerine, ayrıca bu bireylere hizmet götürmeye çalışan alan uzmanlarına ulaştırılacak bu çok özel olanağa aracı olmanızı sağlayacaktır. Sponsor olacağınız bu kongre ülkemizde bir ilk olacaktır. Daha önce ülkemizde otizmle ilgili olarak çeşitli ülkelerden uzmanların katıldığı uluslararası katılımlı kongreler düzenlenmiştir. Ancak, bu kongre farklı ülkelerden alanında uzman onun üzerinde tanınmış bilim insanının çağrılı konuşmacı olarak sözlü bildiri sunacağı, bu konuşmacıların çoğunun aynı zamanda yarım günlük çalıştay düzenleyeceği ve uluslararası düzeyde serbest poster bildiri çağrısı yapılacak olan ilk uluslararası kongre olacaktır.

!!! Eğer sponsor olmak isterseniz öncelikle esbatu@inca2014.com adresinden ya da esbatu@anadolu.edu.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz...

 

Sponsorluk Düzeyi

Sponsorluk miktarı

Sağlanacak Olanaklar

Gümüş

2.500TL

Stand açma+ 1 ücretsiz katılımcı

Altın

5.000TL

Stand açma (tek stand büyüklüğünde) + 2 ücretsiz katılımcı

Platin

10.000TL

Stand açma (iki stand büyüklüğünde) + 2 ücretsiz katılımcı

Sponsorluk düzeyleriyle ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız.

Bu üç seçeneğin dışında, kongre sırasında yapılacak genel harcamalar (kongre basılı materyalleri, oturumlar arasındaki yiyecek ve içecek ikramları, açılış kokteyli vb.) için de sponsor olabilirsiniz. Bu durumda, kurumunuzun logosu kongre kayıt masasının yakınındaki ayaklı panoda sponsorlar arasında yer alacaktır

Destekçiler
Platin Altın Gümüş Diğer Destekçiler
Autism Speaks MEF Üniversitesi Otizmli Bireyleri Destekleme Derneği Vize Yayıncılık
Abdi İbrahim Otsuka Özel Ekin Başak Eğitim ve Rehabilitasyon Damla Eğitim Danışmanlık Ahenk Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
Tohum Otizm Vakfı Ankara Bizim Çocuklar İletişim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi
  Otizm Dernekleri Federasyonu Sevgi Çiçeği Özel Eğitim Otistik Çocuklar Farkındalık Derneği
    Antalya Büyükşehir Belediyesi İlke Özel Eğitim Rehabilitasyon Merkezi
      Özder Özel Eğitimciler Derneği
      Nova Özel Eğitim Rehabilitasyon Danışmanlık Derneği