Poster Bildiri Sahiplerinin Dikkatine

Konferans programı belli oldu

Konferansımıza çok yoğun ilgi olmuştur. Göstermiş olduğunuz ilgi için çok teşekkür ederiz. Konferans kontenjanımız dolmuştur. Ne yazık ki, bugun itibarıyla (30 Ekim 2014)  ne uzaktan ne de konferans sırasında kayıt alamamacağız. Anlayışınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. 

 

KONFERANS KAYIT KOŞULLARI ve ÜCRETLERİ

KAYIT TÜRÜ

ERKEN KAYIT

31 Ağustos’a kadar

NORMAL KAYIT

1 Eylül-31 Ekim arası

GEÇ KAYIT

1-14 Kasım arası

İNDİRİMLİ*

Süre dolmuştur.

325 TL

375 TL

TAM

Süre dolmuştur.

425 TL

475 TL

 

ÇALIŞTAY** KAYIT KOŞULLARI VE ÜCRETLERİ

KAYIT TÜRÜ

ERKEN KAYIT

31 Ağustos’a kadar

NORMAL KAYIT

1 Eylül-31 Ekim arası

GEÇ KAYIT

1-14 Kasım arası

İNDİRİMLİ*

Süre dolmuştur.

125 TL

150 TL

TAM

Süre dolmuştur.

175 TL

200 TL

*    İndirimli kayıt öğrenciler (lisans ve lisansüstü), aileler ve Milli Eğitim Bakanlığı’nda görev yapan öğretmenler için geçerlidir.

**   Çalıştaylar en az 10 en fazla 30 kişinin katılımı ile gerçekleştirilecek olup kayıt işlemi başvuru sırasına göre yürütülecektir. Çalıştaylarda katılımcılara çalıştayı düzenleyen uzman tarafından imzalanan bir katılım belgesi verilecektir.

Beş kişi ve üzerinde yapılan grup kayıtları için grup indiriminden yararlanmak isteyen her bir katılımcının kayıt türü ücretinden %10 indirim yaparak kaydolmaları önerilir. Bu amaçla kayıt yaptırmadan önce grupta yer alacak tüm katılımcıların isimlerini bir liste halinde nihan@dalyatur.com adresine e-posta ile göndermenizi rica ederiz. 

Konferans kayıt ücretine otelde konaklayan katılımcılar için ultra her şey dahil konseptinde sabah-öğle-akşam yemekleri ve ara ikramlar, otelin sosyal ve sportif olanakları ile konferans programı; otel dışında konaklayan katılımcılar için ise öğle yemeği, çay/ kahve ikramları ve konferans programı dahildir.

Kayıt ücreti ödeminizi banka havalesi ile ya da kredi kartı ile yapabilirsiniz.

 

Önemli Tarihler:

Poster bildiri başvuru son tarihi: 30 Haziran 2014

Kabul/Ret yazılarının gönderim tarihi: 25 Temmuz 2014

Erken Kayıt son tarihi: 31 Ağustos 2014

Konferans Ödeme İptali ve Geri ödeme Koşulları

Konferansa katılmaktan vaz geçme durumunda, yapılan ödemelerin iptali ve geri ödemeler için yazılı başvuru info@inca2014.com adresine yapılmalıdır. Telefonla yapılan başvurular işleme konulmayacaktır.

Konferans/Çalıştay Kayıt Ücretinin Geri Ödenmesi

Ödenmiş olan kayıt ücretinin geri ödenebilmesi için, Konferansın ilk gününden en az 30 gün öncesine kadar yazılı başvuruda bulunulmalıdır.

Geri Ödeme Yapılmaması

Geri ödemeler 14 Ekim ve sonrası tarihler için söz konusu değildir. Geri ödeme talebinde bulunacak olan katılımcıların en geç 14 Ekim 2014 tarihinde geri ödeme taleplerini bildirmeleri gerekmektedir.

Katılımcının Yerine Başkasının Gelmesi

Konferans/çalıştay kayıt ücretini ödemiş ancak ücreti ödenen etkinliğe katılamayacak bir katılımcının yerine kendisinin bulduğu bir başka katılımcı durumu haber vererek katılabilir.

Ücretini Ödeyen Katılımcının Konferansa/Çalıştaya Katılmaması

Ücretini ödeyen katılımcının konferansa ya da çalıştaya katılmaması durumunda geri ödeme söz konusu değildir.

Geri Ödeme Zamanı

Geri ödeme yapılması kabul edilen durumlarda geri ödeme, Konferansın bitiminden sonraki üç hafta içinde ödemeyi yapan kişinin hesabına para aktarılarak yapılır.

Otel Ücretlerinin Geri Ödenmesi

Otel ücretlerinin iadesi ile ilgili taleplerinizi nihan@dalyatur.com adresine bildiriniz.