Poster Bildiri Sahiplerinin Dikkatine

Konferans programı belli oldu

Sergi Çağrısı

Uluslararası Otizm Konferansı, Türkiye’de bu alanda yapılacak olan ilk konferans olacaktır. Konferansın akademisyenlere olduğu kadar, gerek alanda çalışan öğretmenlere gerekse otizmli çocuğa sahip ailelere önemli katkıları olacağı düşünülmektedir. Dolayısıyla, bu hedef kitleye ulaşmak isteyen yayın evlerine, kurum sahiplerine, sivil toplum kuruluşlarına kongre otelinin fuaye alanında stant açma hakkı verilecektir.

* Stantlar 2m2 (1mx2m) ya da 4 m2 (2mx2m) ebatlarında olacaktır. Stant açacak firmaların aşağıdaki noktalara dikkat etmesi önemle rica olunur.

* 2 m2lik standın fiyatı 750 TL, 4m2lik standın fiyatı ise 1500 TL dir.

* 2m2lik stand açıldığında 1 kişi, 4m2lik stand açıldığında 2 kişi kongre olanaklarından ücretsiz yararlanabilir. Ancak stand açacak kişiler kendileri isterlerse belirtilenden fazla görevlileri için refakatçi ücreti ödemek zorundadır. Refekatçiler de kongrenin sağlayacağı tüm olanaklardan ücretsiz yararlanabilirler.

* Stand açacak firmalar en geç 30 Eylül 2014 tarihine kadar stand ücretini ödedikten sonra aşağıdaki bilgileri içeren kayıt formunu Dalya Turizm (nihan@dalyatur.com) ulaştırmaları gerekmektedir.

Stand Açacak Olan Şirket/Kurum/Yayınevi Adı:

Adresi:

Telefon:

e-posta: